Z kodem do Teatru

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marca. Na tę okoliczność tarnowski teatr przygotował kod rabatowy, który pozwala na zakup biletów z 50% zniżką.

Kod rabatowy będzie ważny przy zakupie biletów online oraz w kasie teatru i dotyczy spektakli, które Teatr Solskiego zaprezentuje w kwietniowym repertuarze. Do wyboru będą tytuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Widzimy, że wiele osób korzysta z tego typu promocji.  Polecamy zwłaszcza zakup przez Internet, przy porannej kawie - poleca Małgorzata Mikos, z Biura Promocji.

Aby skorzystać z kodu rabatowego: dzieńteatru należy w dniach 24-31 marca 2023 pojawić się w kasie teatru lub dokonać zakupu biletów online. Maksimum 8 sztuk na jeden tytuł, rabatowi podlegają bilety normalne, grupowe i rodzinny.

Lista spektakli objętych promocją:

  • "Jaś i Małgosia" - 1, 2 kwietnia, godz. 16:00, Duża Scena. Piękna muzyka, wiele piosenek, wesołe dialogi, kolorowa scenografia i kostiumy, wartka akcja pozwolą na nowo spojrzeć na bardzo dobrze znaną nam baśń. Każdy, dorosły i dziecko, znajdzie w świecie „Jasia i Małgosi” coś dla siebie.
  • "Oskar i pani Róża" - 15 kwietnia, godz. 17:00, Mała Scena. Spektakl na podstawie bestsellerowej książki Erica – Emmanuela Schmitta jest piękną i pełną nadziei opowieścią o wartości życia, miłości, odwadze, sile wyobraźni i zgodzie na to, co nieuniknione.
  • "Zbrodnia i kara" - 16 kwietnia, godz. 18:00, Duża Scena. Najsłynniejsza powieść Dostojewskiego, to zarówno kryminał, powieść psychologiczna i filozoficzny traktat. „Zbrodnia i kara” jest klasyczna i popularna, czytana w szkole uchodzi za jedną z kilku najatrakcyjniejszych kanonicznych lektur. Spektakl tarnowskiego teatru jest zarówno komunikatywną analizą świata „Zbrodni i kary”, jak i osobistą, zaangażowaną wypowiedzią twórców, głęboko zakorzenioną w świecie współczesnym i w otaczającej nas rzeczywistości.
  • "Tango" - 23 kwietnia, godz. 18:00, Duża Scena. Klasyka polskiej literatury spod znaku absurdalnego humoru. Rodzina w dramacie Mrożka to soczewka, w której odbijają się wciąż aktualne niepokoje, napięcia, międzypokoleniowe konflikty i mechanizmy historii. Napisana ponad pół wieku temu groteskowa tragikomedia „nie chce się zestarzeć” i z przenikliwością oraz poczuciem humoru opisuje także nasze czasy. Zawsze znajdzie się jakiś Artur, który za wszelką cenę próbuje przywrócić porządek zastanego świata i jakiś Edek, który czai się tuż za plecami tego pierwszego.
  • "Kantata na cztery skrzydła" - 28, 29 i 30 kwietnia, godz. 19:00, Mała Scena. Kiedy wydaje nam się, że już wszystko wiemy o sobie, o świecie, który nas otacza i jesteśmy pewni tego co nas czeka, zwłaszcza wtedy, kiedy to wszystko jest mało optymistyczne, a wręcz tragiczne, wtedy w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się on – twój Anioł Stróż, by ci pomóc, by cię uratować. Czy jest to niebiańska istota, która przyszła z zaświatów? Czy też jakaś wewnętrzna siła przetrwania drzemiąca w nas samych, która pomaga odzyskać utraconą nadzieję…?

Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/.

Rezerwacja biletów: tel. 668 323 998, 784 976 025.

Kasa czynna od wtorku do piątku w godz.: 9:00 – 17:00 oraz w weekendy na dwie godziny przed spektaklem.

fot. Paweł Topolski